Recenze Lowe Alpine

Přidáno: 11. června 2023

Zakoupeno v 4camping

• Ideální velikost na procházku když nechcete nést batoh
  • Dvě láhve v ceně produktu
  • Pohodlné nošení i při maximálním naplnění
  • Žádné

• poutka na hole, lahev apod. mohla být o 3-4 cm níže

Ověřený zákazník TrekObchod.cz Jiří

Přidáno: 18. dubna 2023

Zakoupeno v TrekObchod.cz

• Praktická ledvinka na jednodenní výlet.

Celkově spokojenost.
Velké prostorné kapsy (vejde tam jak nepromokavá bunda i kalhoty i malá svačinka)
Plusy 2 láhve v ceně.

Lowe Alpine AirZone Active 22l black

Lowe Alpine AirZone Active 22l black

Přidáno: 4. dubna 2023

• Precizně zpracovaný batoh
  • Batoh jsem nekoupila, protože mi neseděl na zádech. Vhodný spíše pro muže. Zvolila jsem batoh Osprey 18 Hikelite.
LOWE ALPINE Fjell

LOWE ALPINE Fjell

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v 4camping

• Ledvinka je prostorná i na menší láhev, skvělý úchyt na klíče. Výborný pevnější zadní díl s odvětráním.

Ověřený zákazník Český ráj outdoor Kateřina

Přidáno: 28. března 2023

Zakoupeno v Český ráj outdoor

• Hoodně úložného prostoru.
  • Tak akorát kapes.
  • V kapsách na pití parádně sedí původní lahev a ani nádoba na pití pro psa z ní nepadá.

Véélmi prostorná ledvinka, upřímně mě to překvapilo, čekala jsem jí menší, ale nevadí, nacpu do ní skutečně úplně všechno.

Pořídili jsme si štěně. Proto jsem potřebovala dost prostornou ledvinku na postupně se prodlužující vycházky, kam zvládnu dát pití pro sebe i pro štěně, nacpu tam svoje věci (klíče, peněženka, mobil, kapesníky, balzám na rty) a současně budu mít po ruce výcvikové pamlsky, pytlíky na bobky a třeba se mi do ní vejde i nějaká psí hračka. Vejde se tam i vodítko a další 2 hračky! :))

Jediné, čeho se maličko bojím je, až dojde na nějaký týdenní track (musíme počkat až nám pejsek ještě trochu povyroste), jak mi bude sedět nést batoh i ledvinku současně. Ale o vyřeší moje budoucí já, co má odrostlejší štěně, aktuálně jsem velmi spokojena. :)

Lowe alpine Mesa

Lowe alpine Mesa

Ověřený zákazník Affekt mirka

Přidáno: 6. března 2023

(naposledy upraveno 6. března 2023)

Zakoupeno v Affekt

zbozi jsem koupila poprve zatim spokojenost

Přidáno: 8. února 2023

Zakoupeno v 4camping

prostorná ledvinka, v moderní barvě, kvalitní materiál, velmi propracované úložné prostory. Skvěle sedí na bedrech a má síťku zabraňující pocení. Jako skvělá varianta k malému batohu - na běžky ideální.

Ověřený zákazník Hanibal Harmonika

Přidáno: 6. února 2023

Zakoupeno v Hanibal

• Krásná prostorná ledvinka se spoustou kapes, do kterých se vejde vše potřebné na celý den. Součástí jsou dvě lahve na vodu, které dobře těsní, voda z nich neodkapává, jako z ostatních, takže vše máte suché. Pěkný design, je lehoučká.
Lowe Alpine pioneer mallard blue 26 l

Lowe Alpine pioneer mallard blue 26 l

Ověřený zákazník FERRINO Radim

Přidáno: 10. prosince 2022

Zakoupeno v FERRINO

Jednoduchý tvar a vzhled bez visících poutek, přezek a utahovacích popruhů dobře se hodí do města, na nákupy (dobře využitelný "úložný prostor").
Působí velmi pevně a díky plnění shora odpadají případné problémy s rozjetým zipem, který je navíc také robustní a YKK.
Přes vzhledovou jednoduchost má šikovně umístěné kapsy včetně té vnitřní schované pod víkem. Kapsy bez narušujících vyboulenin.
Příjemná barva.

ještě jsem ho nepoužíval

Ověřený zákazník FERRINO Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2022

Zakoupeno v FERRINO

Batoh vypadá dobře, uvidíme jak se osvědčí, možná ve velké kapse by mohla být 1 či 2 přihrádky ale jinak OK

Lowe Alpine AirZone Trail 30l black

Lowe Alpine Lightflite 5

Lowe Alpine Lightflite 5

Přidáno: 23. června 2022

Zakoupeno v 4camping

• Lehka, dobre sedi, siroky popruh - tj.4cm, primerene dobra karabina (nakonec stejne obvykle praskne)
  • Hlavni kapsa neni zbytecne delena na ruzne podkapsy, ale viz cast s nevyhodami
  • Jinat ta karabina se necha posunout uplne k okraji ledvinky, nebyva to vzdy zvykem.
  • Tak rozhodne nema 5 litru, na to zapomente, ale nadstandard to je a prostor mne s odrenyma usima vyhovuje
  • Vevnitr zadna karabina na klice ani super plocha kapsa na mobil nebo doklady. Ale to jsem vedel, jen to proste zamrzi
  • Postranni kapsy sitovina - podle me nevydrzi a treba ty klice bych tam nedal.
  • Gumicuky vzadu jsou forove, rozhodne je potreba si to dodelat. Jinak bych tam vetrovku za 2000 rozhodne nedaval.

Nelituju, ale slo by to opravdu udelat za stejne penize poradne. Sportu zdar.

Ověřený zákazník iQSPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2022

Zakoupeno v iQSPORT.cz

používám krátce, ale negativa jsem zatím nenašla

Lowe Alpine Lightflite Hydro

Lowe Alpine Lightflite Hydro

Ověřený zákazník 4camping eminaa

Přidáno: 17. května 2022

Zakoupeno v 4camping

Výrobek byl dodán BEZ integrované LAHVE, takže ho jdu reklamovat. Platila jsem plnou cenu. Bez lahve to moc smyslu nemá.

Ověřený zákazník Hanibal bronto

Přidáno: 4. dubna 2022

vše ok

Lowe Alpine Edge 18l ebony

Lowe Alpine Edge 18l ebony

Ověřený zákazník Hanibal bronto

Přidáno: 4. dubna 2022

• vše ok

Hledal jsem malý "pohotovostní" batůžek, jen na malé výlety, nebo na kolo, kam bych dal nepromokavou šustku a mikinu. Tento mi naprosto vyhovuje.

Lowe Alpine Edge 22l lagoon blue

Lowe Alpine Edge 22l lagoon blue

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2022

Zakoupeno v Hanibal

• Dá se snadno oddělat hrudní a bederní popruh
  • Pod batohem se extrémně potí záda
  • Žádné organizační přihrádky uvnitř batohu

Mám doma asi 10 batohů, vesměs Deuter a Camelbak - as žádným nikdy nebyl problém s pocením zad. Zato u tohoto batohu Lowe Alpine Edge se mi záda potí úplně extrémně. Je to dáno tím, že tzv. "zádový sytém" tvoří měkká pěna s rádoby průduchy, které jsou ale k ničemu, protože pěna se celou svou plochou přilepí na záda a vzduch tedy nemá kudy proudit. V životě jsem s tímto neměl problém, takže to je jednoznačně vada a vlastnost tohoto batohu.

Vnitřní organizace batohu je taky bídná - na drobnosti je akorát jedna menší kapsička shora, když tam člověk má více věcí, je v tom akorát nepořádek.

Batoh rozhodně nedoporučuji. Chtěl jsem ušetřit, a takto jsem akorát vyhodil něco přes tisíc a stejně si budu muset koupit nějaký pořádně udělaný batoh.

Zobrazuji 21 - 40 ze 95 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5